Ankara kiralık asansör hakkımızda, bilmeni istediğimiz bilgileri bu sayfada detaylandırdık.  Ankara asansör kiralama firmamızı 2010 yılından bugüne kadar geliştirdik ve taşıdık. Nakliyat sektörünün ilerlemesi ve büyüyen yeni nesil binaların yapılması taşıma iş gücünün arttırdı.

Ankara da nakliyat asansörü, bildiğiniz üzere yükselen yeni apartmanların ve ağır olan mobilyaların taşımasıda oldukça zor olmaya başladı. Şehir içi ev taşınmalarının tamamı neredeyse asansörlü olmaktadır. Asansör firmaları arasında iyi bir yere sahib olan firmamız sizleri bu tarz sorunlardan kurtaracaktır. İkinci kat dahil olmak üzere yirminci kata kadar kurulan nakliyat asansörlerimizi her türlü sektöre kiralama yapmaya başladık.

İnşaatlardan başlayıp, mobilya, nakliyat, dış cephe, tadilat malzemeleri ve atık çöplere kadar sizlerin kurtarıcısı olmaya başladı. İnşaatlarda malzemelerin yüksek katlara çıkarılması ve ağır olan malzemeler işçilerin emek harcayarak zorlanmasına karşı çözüm olduk. 2010 yılında yurt dışından 33 metre böcker marka asansör ile hizmete başlayarak 2020 yılında kendimizi geliştirdik ve büyüdük. Ankara ilinin gözde firması haline geldik. Firma yetkilisi İlyas Doğançay yeni nesil modern asansörler ile kolay ve hızlı kurulan taşıma kapasitesi 400 kg'ya kadar ulaşan asansör getirerek  müşterilerine hizmetin kalitesini sunmaktadır.

2010 yılından bugüne kadar sayısız işlere imza atan firmamız, büyük bir ünvan kazanmıştır. Misyon ve Vizyonunu kanıtlamıştır. Şehir içi taşınmalarda referans olma haline gelmiştir. Müşterilerinin vermiş olduğu gurur ve mutluluğu Ankaraya sunmuştur. Güler yüzlü karşılayan verilen işleri zamanda yerine getiren elit bir kadro kurarak daha çok kazanç sağlamaya başlamıştır.