TurkCoder.TK
Hakkımızda | Ankarada asansör kiralama 0534 813 38 15 Kiralık asansör
0534 813 38 15

Sosyal Medyada Biz}

Kral asansör kiralama Firması İle güvenli taşınmalar
Ankaranin gözde firmaları arasında yer almaktayız. Uygun fiyat garantisi ve çalışkan operatörlerimizle beraber hizmetimizden yararlanın.
HEMEN ARA
HIZLI ARAMA SİSTEMİ
Merhaba arkadaşlar, web sitemize hoşgeldiniz. Bu alanın asıl amacı kolay ve hızlı iletişimi sağlamak amacıyla burda bulunmaktadır. Bu butona tıklayarak hızlı arama gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkımızda

Sıkça sorulan sorular ?

( Bu kısımda soru cevap şeklinde kendimizden bahsetmek istiyoruz )

Ankara’da bu sektörde çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında kendini aşmış bir firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Yeni model mobil vinç ( nakliyat asansörü ) kullanarak güvenli bir hizmet vermekteyiz. Bu işde yılların vermiş olduğu tecrübe ve kazanımlar bizi oldukça güçlü yapmıştır.

Kral asansör kiralama firması yetkilisi kimdir ?

Bu firmanın yetkilisi İlyas Doğançaydır. Bu firma ile 7/24 iletişim kurmanızı sağlayan kişidir. Kral asansörün kurucusudur.

Kaç yıldır bu işi yapıyor ?

2009 yılından buyana bu iş ile ilgilenmektedir. Çalışmış olduğu firmalar ve tecrübeleri sayesinde kendi firmasını kurmuştur.

Nakliyat asansörleri nasıl kullanılır ? ne amaçlar kullanılır ?

Nakliyat asansörleri , nakliyat firmaları için özel üretilen bir mobil vinç’dir. Bu mobil vinçler sayesinde asansör olmayan bina (apartman) gibi yerlerde dış cephe nakliyat asansörü olarak kullanılmaktadır. Bu nakliyat asansörleri sayesinde kolay , hızlı ve güvenli taşınma sağlanmaktadır. Genellikle evden eve nakliyatta, inşaat’lar da da kullanılır.

Yük taşıma amacıyla kullanılır kapasitesi 400kg’dir.

Nerelere kiralama yapılır?

İnşaat firmalarına , evden eve naklyiat firmalarına , mobilyacılara uygun fiyatlarla kiralama yapılabilir. En düşük iki(2) kat, en yüksek ise yirmidört (24) katlara kadar kurulum yapılabilir.

DMCA.com Protection Status