Asansör kiralama, iş gücünüzü azaltıcak yeni nesil mobil asansörlerdir. Bu asansörler günlük hayatımızda ne gibi durumlarda işimize yarar ? Sorunuza kısaca cevaplamak istiyoruz.

Eşya taşıma asansörleri, günlük hayatımızda yaşantımızda evden eve taşınmalarımızda veya inşaatlarda yüksek olan binaların bizlere sorun çıkarması yüzünden çıkarılması zor eşyalar veya malzemeleri kolay ve güvenli çıkarmada kullanıyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına çözüm olan firmamız sizlere kaliteli hizmet vermek için yurt dışından getirmiş olduğu mobil asansör lerini hizmetinize sunuyor. 2. kattan 20. kata kadar kurulan asansörlerimiz ile güvenli taşıma yapılmaktadır. Ankaranın gözde firmalarından olan Kral Asansör kiralama firması ile eşyalarınız artık güvenli ve garantili taşınmaktadır. Elit ve proffessiyonal elemanlarımız ile iş gücünüzü azaltarak sizlere kaliteli hizmet sunar.

Asansör kiralama, yapılırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Bu soruya cevap vermeden önce müşterilerimizin dikkate alması gerekir.

Öncelikle müşterilerin asansörün kurulabilmesi için gözle tespit etmesi gerekir. Gözle tespit edilen balkon, pencere gibi yerlerin önceden ayarlanması yapılmalıdır. Mobil asansörün gelmesi uzun sürebilir, şehir hayatında trafik ve benzeri sorunları göz önüne almalısınız. Asansör kurulumu yapılacak yerin hazır olması ve güvenlik önlemlerinin alınması gerekmektedir. Asansör Kiralama, Eşyaların taşıması yapılırken elemanlarımızın sizlere yardımcı olmaları ve sepetlere kendilerinin koyması gerekir.

Evden eve nakliyat firması, genel olarak hizmet verdiğimiz ve bu sektöre en uyumlu asansörlerimiz ile 20. kata kadar kurulum fırsatı. Bizimle iletişeme geçerek sizlerin daha fazla bilgi edinmesini isteriz. Detaylar için lütfen iletişim kurunuz.